Категорії
Big Data Business Analytics Business Intelligence KMS NIT R&D Social Media System Web Analytics

SiteLabs – комплекс web-лабораторій для навчання розробці web-сайтів та зв’язаних систем

SiteLabs, Система+
Система+, Комплекс web-лабораторій SiteLabs

Відкриті  WEB-лабораторії SiteLabs DSS-BI

SiteLab 1       SiteLab 3         SiteLab  4

SiteLab 6         SiteLab 7

SiteLab 8       SiteLab 9      SiteLab 12

SiteLab 14    SiteLab 15     SiteLab 16

SiteLab 17   SiteLab 20     SiteLab 23

WEB-лабораторії SiteLabs SLS.name

SiteLab14/2      SiteLab15/2       SiteLab16/2

SiteLabs GIS  Site

УВАГА! Деякі лабораторії захищені паролем. Спроби підібрати пароль  можуть привести до блокування Вашої IP-адреси та інших негативних наслідків.

Для вивчення web-технологій розробки систем сайтів та зв’язаних web-систем необхідні навчально-наукові web-лабораторії. Аналіз існуючих систем показав, що вони дають такі основні можливості – розробка web-сайту на локальному хостингу або використання безкоштовних web-хостингів сторонніх постачальників. Проте, обидва способи мають обмеження, у тому числі обмежені функції для викладача, ін. Тому розробляється концепція системи підтримки дистанційного навчання з підтримкою групової мережевоїроботи, яка передбачає, серед інших засобів використання SiteLabs – комплексу web-лабораторій для навчання розробці web-сайтів та зв’язаних Social Media й інформаційно-аналітичних систем.

SiteLabs є частиною дослідної web-системи підтримки навчального процесу Система+. Реалізацію SiteLabs підтримала одна з кращих українських компаній UAhosting, яка надає хостинг в Україні і Європі, забезпечує реєстрацію доменів та ряд додаткових послуг. UAhosting надає близько 200 скриптів, у тому числі останні версії CMS Joomla!, WordPress, Drupal, систем для електронної інтернет-торгівлі PrestaShop E-Commerce Solution, OpenCart, ін.

У SiteLabs реалізоване обмеження доступу до web-лабораторій засобами CMS чи хостингу, здійснюється аналіз відвідуваності Sitelabs та окремих лабораторій за допомогою Webalizer, Awstats, Analog, ін.

Вивчення пошукової  оптимізації (SEO), детальний аналіз у т.ч. у режимі real-time забезпечують інструменти web-майстрів й інші аналітичні засоби (Google, Bing, ін.) у складі ієрархічно-синергетичної web-орієнтованої системи підтримки прийняття рішень (Decision Support System) на основі  Business Intelligence 2.0/3.0 (DSS BI 2.0/3.0) з Data Mining, Text Mining, OLAP, Dashboards, Scorecards, ін. Для навчання аналізу лог-файлів використовуються також автономна система Spatial  DSS BI 2.0 чи її елементи.

У SiteLabs вивчаються інтерфейси розробників зі смартфонів і планшетних комп’ютерів.

На завершальному етапі лабораторії відкриваються для загального доступу. Приклади 2013 р.: http://dss-bi.com.ua/sitelab1/ (SYSTEM+, SMART HOUSE & SMART CITY), http://dss-bi.com.ua/sitelab3/ (Система+, SCADA), http://dss-bi.com.ua/sitelab7/ (Система+, INTERNET).

У даний час навчання здійснюється у лабораторіях sitelab-10.dss-bi.com.ua – sitelab-20.dss-bi.com.ua, ін.

Записи з подібними тегами