Категорії
Big Data Business Analytics Business Intelligence KMS NIT R&D Social Media System

Panorama Software

 Panorama SoftwarLogo Panorama Software Companye — розробник програмного забезпечення класу Business Intelligence(BI) та Corporate/Business Performance Management (CPM/BPM). Компанія була заснована Роні Росс (Rony Ross) в Ізраїлі в 1993 році. Штаб-квартира компанії розташована в Торонто (Канада). Panorama продала свою технологію OLAP компанії Microsoft в 1996 році, яка була реалізована в Microsoft OLAP Services і в подальшому у SQL Server Analysis Services, що являється невід’ємним компонентом платформи Microsoft SQL Server. Panorama підтримує більше 1600 клієнтів по всьому світу в таких галузях як: фінансові послуги, виробництво, роздрібна торгівля, охорона здоров’я, телекомунікації, інше. Panorama має широку аудиторію партнерів у 30 країнах світу і має представництва та філії у США, ОАЕ та Азії.

Necto

     Основним продуктом компанії Panorama Software у сфері Business Intelligence є Panorama Necto™. Компанія відзначає, що цей продукт відповідає концепції Business Intelligence 3.0. Дана платформа з покращеним інтерфейсом, більш сприйнятливим для  користувача і має краще самообслуговування для зниження експлуатаційних витрат.  Necto пропонує користувачам самообслуговування при виконанні інтелектуального аналізу даних (data mining) і створення звітів (report generation). Це дозволяє користувачам генерувати свої власні уявлення про дані без необхідності чекати когось ще, для допомоги у створенні звітів про дані. Також це дає змогу користувачам створювати спільні “робочі панелі” (collaborative “work boards”) і презентації (visual presentations), щоб забезпечити кращий контекст, який вони створили у аналітичних робочих групах (business teams) для вирішення внутрішніх бізнес-задач. Користувачі можуть слідувати за лідерами  в організації і виявити тих, хто намагається проаналізувати схожі набори даних (similar data sets). Компанія стверджує, що така форма соціалізації аналізу бізнес-даних підключає до нього більше користувачів і спрощує іх роботу. Necto є BI-додатком, заснованим на розумінні поведінки користувача, звітності в один клік, і спільному прийнятті рішень. Panorama позиціонує Necto на трьох сильних основах: social business intelligence, інсайти (insights) і інтуїтивно зрозуміле самообслуговування (intuitive self-service). Платформа підтримує соціальний обмін даними (social sharing of data), схожими на обмін знаннями у соціальних мережах. Аналіз даних розглядається як «бесіди» (“conversations”), які самі існують і можуть аналізуватися. Panorama Necto закликає корпоративних користувачів сформовувати міжвідомчі команди на основі даних досліджень поведінки. Рішення представляє свідомість BI-двигуна через відстеження поведінки користувача і створення відповідних коригувань. Necto є BI Suite повного циклу (“end-to-end”), яке включає: аналітику (analytics), користувацькі звіти (custom reporting), інтуїтивно зрозумілі приладові панелі (intuitive dashboards), а також інтеграцію з Microsoft Office / SharePoint. Рішення забезпечує консолідований аналіз на верхній частині джерел даних: включаючи таблиці, обробку в пам’яті (in-memory), OLAP або реляційних базах даних. Також можлива інтеграція з Microsoft Azure і оптимізація з Microsoft SQL Server 2012. Necto ™ також інтегрується з SharePoint і додає соціальний зв’язок до цієї інтеграції, комбінує структуровані дані з послуг аналізу Necto з неструктурованими даними з SharePoint. Рішення  Panorama Necto може бути масштабувано для тисяч користувачів і декількох терабайт даних.

Panorama і Microsoft

У 1996 році  компанія Microsoft придбала програмне забезпечення компанії  Panorama Software для реалізації технології онлайн-аналітичної обробки даних (OLAP), яке було доопрацьовано і перейменовано в SQL Server Analysis Services, який став невід’ємним компонентом платформи Microsoft SQL Server. З цим придбанням, Panorama активно пропонує рішення для підтримки платформи Microsoft в якості партнера Microsoft Gold ISV компетенції.Реалізація може бути у формі традиційного програмного забезпечення  на підприємстві або у формі “програмного забезпечення як послуга” (software-as-a-service, SaaS), Panorama інтегрується з Microsoft для задоволення потреб найбільших корпоративних користувачів.

Перше джерело: http://en.wikipedia.org/wiki/Panorama_Software

Автори публікації: Баранова О.О. , Філіпенков К.О. , Козюк Н.С.

Записи з подібними тегами