Категорії
Big Data Business Analytics Business Intelligence NIT R&D

MicroStrategy – ефективна платформа Business Inteligence

 
Michael J. Saylor (Майкл Дж. Сейлор) - один із засновників, головний виконавчий директор і голова ради компанії MicroStrategy Incorporated, яка є глобальним постачальником Business Intelligence, mobile software, and cloud-based services
Michael J. Saylor (Майкл Дж. Сейлор) – один із засновників, головний виконавчий директор і голова ради MicroStrategy Incorporated.
«MicroStrategy  – це найкращий вибір, оскільки він чудово узгоджується з іншими технологіями, у тому числі Hadoop, Cloudera і Vertica. MicroStrategy має хорошу репутацію звітної платформи серед багатьох найбільших технологічних компаній у Силіконовій долині…”
Groupon.com

Стратегія успіху компанії  MicroStrategy

MicroStrategy є постачальником Business Inteligence, мобільного програмного забезпечення, а також хмарних послуг (cloud-based services), що дозволяє організаціям аналізувати внутрішні та зовнішні дані для прийняття ділових рішень. Компанію заснували Майкл Дж. Сейлер і Санджу Бансаль (Michael J. Saylor and Sanju K. Bansal) у 1989 році у Вашингтоні, округ Колумбія, США.

Станом на 2013 рік компанія MicroStrategy має більше 32000 співробітників, а її програмне забезпечення використовують мільйони користувачів, майже 4000 компанії, у 26 країнах світу. Місія MicroStrategy полягає у наданні найбільш гнучких, потужних, масштабованих і зручних засобів роботи для ефективного розвитку управління бізнесом. Серед відомих клієнтів: Facebook, Starbucks і LOU Corporation.

Для моделювання  бізнес-процесів MicroStrategy використовує нелінійну математику. У 1992 році MicroStrategy виграла контракт на $10 млн зі своїм першим масштабним клієнтом McDonald`s для розробки додатків аналізу ефективності рекламних акцій. Контракт дав можливості для проникнення до бізнесу майбутніх клієнтів.

У 2000 році Майкл Сейлер став найбагатшою людиною у Вашингтоні, досягнувши прибутку у $7 млрд. Під керівництвом Сейлера MicroStrategy була названа однією з 200 кращих компаній в Америці за рейтингом журналу «Forbes» у 2007 і 2008 роках.

У наступні роки Сейлер зосередив увагу на мобільних технологіях, розробивши мобільний додаток – у відповідь на зростаючу тенденцію використання мобільних пристроїв для підтримки інформаційно-аналітичної роботи на підприємствах.

Seylor.org - сайт знань

У 2008 р.  був запущений Saylor.org на основі концепції Free Education Initiative («Ініціатива Вільної освіти»). Даний сайт забезпечує користувачам освітній курс, який не потребує отримання ліцензії на використання організаціями та приватними особами, тому що підтримується безкоштовним контентом з різних університетів й організацій. Seylor.org на сьогоднішній день працює під керівництвом Алана Харрінгтона (Alan Harrington).  Студенти також можуть отримати доступ до курсу Saylor.org через ITunes U і Google, курс Builder – як до безкоштовної он-лайн платформи для освіти. Сейлер заявив, що його мета з Saylor.org ? заохочення підприємств і організацій до активної Digital Education («Цифрової Освіти»).

Business Inteligence компанії MicroStrategy

У MicroStrategy створено  архітектуру інформаційно-аналітичної системи, побудованої на базі платформи Business Inteligence. У цій системі, MicroStrategy Intelligence Server через Web-сервер приймає запити від користувачів та формує запити до бази даних і метаданих. Одержуючи відповідь на ці запити, він забезпечує обчислення, формує звіт, а потім через Web-сервер надсилає користувачеві. Інша можливість – формування запиту за розкладом чи умовою на Narrowcast-сервері – з подальшим розсиланням одержаних звітів через поштовий сервер.

Узагальнена архітектура інформаційно-аналітичної системи на базі платформи MicroStrategy Business Inteligence

Платформа MicroStrategy використовує єдину уніфіковану архітектуру, що дозволяє описати будь-яку область для вирішення завдань будь-якої складності. Метадані містять блоки або об’єкти, необхідні для опису бізнес-моделі та зберігають об’єкти у базі даних для ефективного управління, повторного використання і кращої продуктивності.

Платформа MicroStrategy включає такі програмні продукти:

1. Сервер аналізу і звітності MicroStrategy Intelligence Server. Реалізує централізоване управління з можливістю використання багатотерабайтних баз даних та підтримку до мільйона користувачів. Сервер регулює потоки завдань у режимі мультиобслуговування багатьох користувачів.

2. Сервер для офлайнової обробки запитів і доставки звітів MicroStrategy Narrowcast Server, який функціонує за розкладом або при настанні критичних подій – за допомогою електронної пошти (Lotus, Exchange, SMTP), бездротових і голосових систем.

3. Засіб оперативної аналітичної обробки MicroStrategy OLAP Services.

4. Засіб генерації аналітичних і довідкових матеріалів, відомостей MicroStrategy Report Services, збалансованих показників щодо поточної роботи, а також звітів, де відображено основні показники діяльності та подано оперативну інформацію.

5. Засіб інтелектуального аналізу даних MicroStrategy Data Mining Services із застосуванням нейронних мереж, кластеризації, багатовимірної регресії і дерев рішень.

6. Інтерфейс до програмних продуктів компанії SAP MicroStrategy SAP® Services.

Платформа надає 5 стилів Business Inteligence, які  уніфіковані й призначені для різних типів користувачів. Вони включають портали, офісні додатки Microsoft, Інтернет навігатори, E-mail, мережеві принтери, файл-сервери, бездротові пристрої та мобільні телефони.

MicroStrategy's Business Intelligence Platform
MicroStrategy’s Business Intelligence Platform

Проведений  короткий огляд системи засобів MicroStrategy показує, що вона містить набір інтегрованих продуктів з унікальною функціональністю. Це дає змогу задовольнити потреби сучасного бізнесу у різних сферах діяльності.

 

Використані першоджерела:

  1. http://www.microstrategy.com/

  2. http://en.wikipedia.org/wiki/MicroStrategy

  3. http://www.sntru.com/solutions_services/software_solutions/29807.ru.php

 

Публікацію підготувала: Редчиць Юлія, 303.redchits.j@gmail.com

Записи з подібними тегами