Категорії
Big Data Business Analytics Business Intelligence KMS NIT R&D Social Media System Web Analytics

Microsoft та Panorama – краще разом для Business Intelligence

Microsoft Power BI

Цікаво спостерігати за тим, що Microsoft знову виходить в інформаційний простір з новою платформою і це в свою чергу дає можливість користувачам реалізувати нові потужні можливості Business Intelligence.

Програмне забезпечення Panorama Software та Microsoft давно пов’язані одне з одним. Ця співпраця розпочалась, коли Microsoft придбала першу технологію Panorama, завдяки цьому компанія Microsoft вперше з’явилася на арені BI і залишається на ній вже протягом багатьох років. В загальному, технологія і платформа Microsoft використовується для створення інноваційно-орієнтованих клієнтських рішень Business Intelligence.

Нова платформа “Power BI від компанії  Microsoft дає компанії Panorama Software можливість розширити свою пропозицію Necto Business Intelligence за допомогою нових можливостей і технологій, таких як:

  • Інтеграція – дозволяє користувачам використовувати Necto як основну частину даних, зібраних на платформі Power BI з використанням рідної інтеграції Power BI і використовувати свої технології повною мірою – таким чином, що звичайні користувачі не зможуть досягти по-іншому ;
  • Співпраця – це використання широкого спектру галузевих провідних засобів для спільної роботи і різноманітних концепцій, які були розроблені, щоб доставити набір даних та / або елементи даних, призначені для швидкої передачі;
  • Візуалізація – це побудова динамічної інформації за рахунок інфографіки і розширення можливостей побудови графіків;
  • Корпоративне знання – пропонує попередньо визначені і структуровані KPIs (Key Performance Indicator), моделі та рішення, засновані на галузевих стандартах і знаннях;
  • Безпека – це забезпечення додаткового рівню захисту, набору конкретних даних, з високою гнучкістю у визначенні, але з строгим дотриманням заходів захисту на кожному рівні;
  • Автоматизація – це автоматизовані і автоматичні заходи, які допомагають користувачам ідентифікувати дані необхідні їм для ознайомлення.

Отже, Panorama Software здатна досить швидко надати нові можливості та в деякій мірі виграє від тісного партнерства з Microsoft, так як має більш ніж 2000 спільних клієнтів. Цей зв’язок дозволяє використовувати всі технології по максимуму, і забезпечує вчасну доставку нових можливостей.

Першоджерело: panorama.com

Гіперпосилання для ознайомлення з  Power BI на сайті microsoft.com, у піддомені powerbi, на російській мові

Гіперпосилання для ознайомлення з  Power BI на сайті microsoft.com, у піддомені powerbi, на англійській мові

Гіперпосилання для скачування  Power BI з Microsoft Download Center на українській мовіMicrosoft Download Center (http://www.microsoft.com/uk-ua/download) це часткова підсистема Microsoft у Web, яка забезпечує коротке ознайомлення з доступними продуктами Microsoft і скачування цих продуктів Microsoft на комп`ютер користувача.

Цитата з Microsoft Download Center про Power BI Desktop на українській мові:

“Засіб Microsoft Power BI Desktop розроблено для аналітиків. Найсучасніші інтерактивні візуалізації поєднуються тут із передовими в галузі вбудованими інструментами моделювання й запитів на дані. Створюйте звіти й публікуйте їх у Power BI. За допомогою засобу Power BI Desktop ви зможете будь-коли й будь-де вчасно надати іншим доступ до критично важливих аналітичних висновків.”

Публікацію підготували студентка 321 групи Передрій Ірина та студентка 323 групи Штуль Вікторія.

Записи з подібними тегами