Категорії
Big Data Business Analytics Business Intelligence NIT R&D System

International Data Corporation

IDC2

IDC – компанія, яка є провідним постачальником інформації, консультаційних послуг та організатором заходів на ринках інформаційних технологій, телекомунікацій та споживчої техніки. IDC допомагає професіоналам ІТ, керівникам та інвесторам приймати обгрунтовані рішення при закупівлі техніки і при виборі бізнес-стратегії. Більше 1000 аналітиків IDC в 110 країнах вивчають технології, тенденції і можливості галузі на світовому, регіональному та місцевому рівнях. Вже більше 50 років знання IDC допомагають клієнтам компанії у вирішенні найважливіших завдань. IDC – це дочірнє підприємство IDG, компанії, що лідирує на світовому ринку ІТ-видань, досліджень і спеціалізованих заходів.

Кар’єра в IDC

Будучи провідним світовим постачальником аналітичних технологій стратегічного і галузевого рівня, ринкових даних, компанія не може дозволити собі чекати, поки щось відбудеться саме по собі. Ось чому аналітики компанії повинні найкраще розуміти сферу консалтингу в індустрії і повинні мати прогресивне мислення. Компанія IDC з’єднана з багатою мережею ресурсів, переваг і людей – як дочірнє підприємство IDG, світового лідера в області ІТ видань, досліджень та виставкової компанії.

Дослідження і виконавча методика IDC

Компанія IDC використовує ряд активів, що відрізняють її від інших фірм, які займаються маркетинговими дослідженнями. Великий обсяг роботи компанії сприяє розумінню різних галузь промисловості. Крім того, модель дослідження IDC “glocal” –  дослідження як місцевих, так і регіональних ринків “на землі”- допомагає компанії зрозуміти нюанси місцевих ринків країн при одночасному підвищенні глобального охоплення. Підвищуючи стандарти наукових досліджень і методологій по всьому світу, IDC забезпечує прогноз і послідовний аналіз у широкому діапазоні географії і зон покриття.

Команда управління компанії IDC

Управління IDC очолює президент і головний виконавчий директорор Керк Кемпбелл (Kirk Campbell), група ветеранів команди IDC направляє групу з 1700 глобальних співробітників, більше 1000 з них – найбільш освічені та думаючі експерти ринкової галузі. Тому IDC є провідним глобальним постачальником послуг спеціалістів у сфері маркетингу, консультаційних послуг, а також організаторів заходів з аналізу ринків інформаційних технологій, телекомунікацій та споживчої техніки.

Інформаційні заходи IDC

Більше 1000 аналітиків IDC забезпечують глобальні, регіональні та місцеві консультації (брифінги, прес-конференції, круглі столи, конференції, технологічні форуми) з технологій та галузевих можливостей і тенденцій в більше, ніж 110 країнах світу. Галузеві експерти проводять тисячі заходів кожного року і забезпечують клієнтів результатами глибоких і широких наукових досліджень, які  необхідні для досягнення успіху на глобальному ІТ-ринку.

Медіа-центр компанії IDC

Медіа-центр компанії IDC є централізованим джерелом новин та інформації IDC,  забезпечує доступ за допомогою функції пошуку до архіву IDC і матеріалів, випущених за попередні вісімнадцять місяців. Також є RSS потік для тих, хто зацікавлений в отриманні  преси IDC. Інші ресурси включають в себе контактну інформацію для міжнародної групи по зв’язках зі ЗМІ компанії IDC, посилання на аналітиків і команди IDC, а також цитування IDC.

Офіси компанії IDC у світі  

Маючи більше ніж 1000 аналітиків IDC в більш ніж 100 країнах, IDC забезпечує глобальні, регіональні і місцеві експертизи про стан і тенденції розвитку в області технологій і промисловості та надсилає їх у більш ніж 110 країн по всьому світу. IDC допомагає професіоналам ІТ, керівникам та інвесторам приймати обгрунтовані рішення про закупівлю техніки та у виборі бізнес-стратегії. IDC аналітики аналізують майбутнє ІТ, телекомунікацій та споживчої техніки по всьому світу, з регіональними дослідними центрами у Массачусетсі (Massachusetts), Флориді (Florida), Лондоні (London), Празі (Prague), Дубаї (Dubai), Сінгапурі (Singapore) та Гонконзі (Hong Kong).

 

Посилання на першоджерело: Сайт  International Data Corporation

 

Публікацію підготовили

Розводовський Павло Анатолійович

Бондар Алена Валеріївна 

 

Записи з подібними тегами