Категорії
Big Data Business Analytics Business Intelligence KMS NIT R&D Social Media System Web Analytics

Google запрошує студентів на зустріч із “батьком Інтернету”, Віце-президентом Google Вінтом Серфом

Віце-президент Google Вінтон Грей Серф (Vinton Gray “Vint” Cerf),
Вінтон Грей Серф (Vinton Gray “Vint” Cerf) — американський науковець в галузі теорії обчислювальних систем, один з розробників протоколу TCP/IP. Часто в ЗМІ його називають «батьком Інтернету», цей титул він ділить з Бобом Каном.

Олег Якимчук, Policy Director, Google Україна – запрошує студентів українських вузів на зустріч із “батьком Інтернету”, американським науковцем в галузі теорії обчислювальних систем, керівником розробки першої комерційної системи електронної пошти, Віце-президентом компанії Google Вінтоном Греєм Серфом.

Лекція Вінта Серфа на тему “Сучасний стан Інтернету” відбудеться 2 грудня 2013 року об 11:00 в Великій актовій залі Інституту міжнародних відносин за адресою м. Київ, вул. Мельникова 36/1, 1 поверх.

Широко відомий у світі як “батько Інтернету”, Серф є одним з авторів TCP/IP протоколу та архітектури Інтернету. Він є володарем чисельних нагород та почесних грамот у різних країнах світу за заслуги у створенні Інтернету та наукову діяльність.

Сьогодні Вінт Серф є Віце-президентом і “головним проповідником Інтернету” компанії Google. У цій ролі він відповідає за визначення нових перспективних технологій для підтримки розвитку передових Інтернет-продуктів і сервісів компанії Google. Він також є активною публічною особою Google в світі Інтернету.

Для участі у зустрічі з Вінтом Серфом необхідно зареєструватись за посиланням, вказаним на офіційному блозі Google в Україні. Реєстрація обов’язкова!

Кількість місць обмежена, не зволікайте з реєстрацією !

Повідомлення взято з офіційної сторінки блогу Google в Україні.

Записи з подібними тегами