Категорії
NIT R&D System

Digital Village (“цифрове” селище) в Африці

Сайт euronews, відео про "Цифрове" селище (Digital Village)
Сайт euronews, відео про “Цифрове” селище (Digital Village)

Уряд Південно-Африканської Республіки разом із відомим виробником електронних пристроїв нещодавно відкрив “цифрове” селище. Схожі селища вже існують у 19 країнах в Африці: їхнє завдання – принести в сільські регіони медичний догляд і шкільну освіту.

Смарт-школа (Smart school) зробить комп‘ютери та Інтернет доступними для кожного студента. Школа працює з використанням сонячної енергії, задовольняючи “цифрові” потреби 24 учнів.

“Я походжу з дуже бідного регіону, де діти не можуть навіть сподіватися жодних технологій. Отож, ці технології мені уже допомогли в освоєнні, наприклад, базових навичок роботи з комп‘ютером, яких в мене не було. Я навчилася надсилати електронні повідомлення, писати листи на комп“ютері, тож тепер я готова до вступу до університету. Таким чином, наше життя змінилося в кращий бік”, – розповідає одна із студенток.

Медичний центр також функціонує за допомогою сонячних технологій : тут діють офтальмологічний, стоматологічний та інші кабінети, а також сучасна машина для аналізу крові. Тут діють також відео-конференц-системи, за допомогою яких лікарі мають змогу поставити дазноз на відстані.

На черзі – проект з відкриття “цифрової” поліції.

Детальніше – на сайті euronews

 

Опубліковано: Система+

Записи з подібними тегами