Категорії
Big Data Business Analytics Business Intelligence KMS NIT R&D Social Media System Web Analytics

Arcplan – уніфікованість та гнучкість Business Intelligence та планування на одній платформі, з кількох джерел даних

arcplan.com
arcplan.com

Традиційний Business Intelligence починається з даних – Ви збираєте всі дані в єдиному сховищі (Data WareHouse) і лише потім приступаєте до аналізу. З arcplan, все відбувається інакше!

Arcplan дозволяє будь-якій організації розробляти інтерактивні інформаційні панелі (Interactive Dashboards) і створювати різноманітні звіти для аналізу та планування. Продукти arcplan мають стандартні підключення до більш ніж 20 джерел даних (реляційних і багатовимірним баз даних) таких постачальників як: SAP, Oracle, IBM, Microsoft, Teradata та інших.

 Відомості про платформу і продукти

Платформа arcplan надає широкі можливості і високу гнучкість, дозволяючи звести до мінімуму залежність від декількох постачальників у процесі задоволення потреб бізнес-спільноти за допомогою наступних компонентів:

Архітектура arcplan Enterprise
Архітектура arcplan Enterprise

 Arcplan Enterprise – ключовий продукт від arcplan, що надає рішення з побудови систем Business Intelligence. Arcplan Enterprise включає в себе все, що потрібно для створення інформаційних панелей (dashboards), нерегламентованого аналізу (ad-hoc analyses), прогнозування (forecasts), тощо. З цим продуктом Ви отримуєте дані для аналізу саме тоді, коли вони вам потрібні. Arcplan Enterprise використовує взаємодоповнюючий підхід до декількох джерел даних, таких, як системи ERP (Enterprise Resource Planning, планування ресурсів підприємства), OLAP (online analytical processing, аналітична обробка в реальному часі), реляційні бази даних і веб-сервіси. Використовуючи простий і зрозумілий інтерфейс arcplan Enterprise, ви можете швидше отримувати відповіді на Ваші питання і приймати вірні рішення. У разі внесення змін у ваші бізнес-процеси, arcplan швидко адаптується до нових вимог даних, забезпечивши своєчасний та економічно вигідний технічний супровід.

Arcplan Edge – платформа для бюджетування, планування та прогнозування, яка інтегрує веб-орієнтовану звітність, панелі управління і життєві цикли. Arcplan Edge пропонує інтуїтивно зрозумілий і звичний інтерфейс для тих, хто займається досить трудомісткими процесами бюджетування. Використання arcplan Edge надає користувачам контроль над великими обсягами фінансової інформації, підвищує точність і своєчасність планів, а також знижує витрати на рутинну ручну роботу, звільняючи цінний час співробітників на аналіз даних та формування обгрунтованих рішень. Фахівці, які звикли працювати в Excel, можуть продовжувати користуватися звичним інтерфейсом, який буде доповнений arcplan Excel Add-In. При цьому разом з arcplan Edge в процес бюджетування будуть введені корпоративні правила, що забезпечить заплановане виконання бюджетів. Статус етапу процесу оновлюється одразу після внесення користувачем змін, а система автоматизованих оповіщень розповість усім учасникам про хід виконання.

Arcplan Excel Analytics – розширює можливості arcplan, надаючи можливість динамічного аналізу даних з декількох джерел в звичному середовищі MS Office. Це доповнення до Excel легко масштабується на все підприємство і допомагає користувачам аналізувати корпоративні дані і проводити зворотний запис в джерела, дотримуючись при цьому всіх вимог безпеки і централізованого контролю доступу, встановленого ІТ-службою. Ви можете використовувати цю надбудову разом з arcplan Enterprise або arcplan Edge. За допомогою Excel Analytics бізнес-користувачі, аналітики, ІТ-фахівці та менеджери можуть:

  • утворювати централізовані та безпечні Excel-додатки, що відповідають стандартам ІТ;
  • перемикатися між веб-клієнтом arcplan і відповідним аналізом в Excel, зберігаючи при цьому двосторонній зв’язок між arcplan і джерелами даних;
  • проводити аналіз автономно (без підключення до додатків arcplan);
  • будувати динамічно-змінні звіти (здійснювати ad-hoc аналіз, «аналіз на льоту») в інтерфейсі Excel на основі даних, отриманих за допомогою arcplan сервера.

За допомогою arcplan Excel Analytics користувачі можуть скористатися вбудованими функціями Excel, призначеними для відправлення запитів, аналізу та зміни даних.

arcplan Spotlight
arcplan Spotlight

Arcplan Spotlight – доповнення, яке дозволяє динамічно будувати звіти і автоматизувати Ваші запити. Легко підключається до Ваших корпоративних сховищ і дозволяє побачити актуальні дані, отримати доступ за ключовими показниками і ознайомитися з ними без використання складних BI-інструментів. За допомогою arcplan Spotlight користувачі можуть оцінювати інформацію з різних точок зору, наприклад, у вигляді таблиці або діаграми.

Користувачам також доступно:

  • вибір релевантних показників і вимірювань, а також миттєвий огляд даних;
  • можливість легкого додавання та видалення елементів за допомогою drag-and-drop (перетягування) інтерфейсу;
  • створити свій Spotlight, адаптувавши зовнішній вигляд даних відповідно до особистих переваг;
  • зберегти і поділитися своїм Spotlight з колегами за допомогою функції публікації;
  • «живі» дані і показники, які оновлюються разом з новими даними на сервері;
  • друк, а також експорт Spotlight до зведених таблиць Excel або PDF файлів.

Arcplan Engage – дозволяє всім співробітникам організації – від осіб, що приймають  рішення до рядових співробітників, які рідко звертаються до Business Intelligence,  мати повний доступ до всієї інформації, необхідної для прийняття ефективних корпоративних рішень. arcplan Engage дозволяє користувачам за допомогою простого пошуку отримати доступ до інформації, яка накопичена в організації та зберігається в arcplan, SharePoint і навіть в інших системах Business Intelligence. Можливості коментувати, додавати теги, ділитися своїми результатами з колегами сприяють поліпшенню і прискоренню процесу прийняття рішень.

Відомості про компанію

Компанія arcplan заснована в 1993 році. Має штаб-квартири у Німеччині, у місті Дюсельдорф та у місті  –  Філадельфія у США, а також офіси в Азії і Латинській Америці. arcplan поставляє свої рішення через мережу партнерів до більше ніж 30 країн і має більш ніж 3200 клієнтів у всьому світі.

Arcplan побудували репутацію, працюючи з базами даних, додатками і технологіями Business Intelligence. На думку експертів галузі, які публікують вивчення BI, arcplan є провідним постачальником BI третьої сторони для установки SAP BW, Oracle Essbase і IBM Cognos TM1. Ця репутація грунтується на інноваціях: не тільки аналіз з різних джерел даних, але й в створення інтерфейсів, веб-розгортання, аналітичний пошук і веб-служби.

На сайті arcplan.com можна завантажити Free Trial видання для безкоштовного тестування протягом 30-ти днів.

Джерела:  Arcplan, http://www.arcplan.com

                     Insideview, http://www.insideview.com/directory/arcplan-inc

 

Автор: Горобець Микола, 302.gorobets.m@gmail.com

Записи з подібними тегами