Категорії
Big Data Business Analytics Business Intelligence ICS KMS NIT R&D Social Media System Web Analytics

“Суспільства Мудрості” чи “Глобальне Перезавантаження”?

Логотип сайту dss-bi.com.ua“… За останні 60 років (“крапка” на історичній “лінійці” планети) живі істоти (люди) вперше у відомій історії  планети створили засоби, які спроможні її знищити. Багато важливих процесів явно перейшли на ділянку стрімкого експоненційного зростання.

Чи встигне людство в умовах бурхливо зростаючого науково-технічного прогресу та глобальних й часткових протиріч перейти з рівня розвитку Суспільств знань (Knowledge Societies) на рівень Суспільств мудрості (Wisdom Societies) або ж наступить термоядерна чи інша планетарна катастрофа і викликане цим Глобальне  Перезавантаження (Global Restart)? Адже є окремі люди, їх групи й організації, які можуть допускати таку можливість і мати доступ до засобів глобального руйнування. На відміну від часів Герострата, рівень руйнувань може перевищити можливості людства щодо ліквідації їх наслідків.

Виникає питання: як в умовах безперервно наростаючого науково-технічного прогресу і збереження протиріч не допустити Глобальне планетарне перезавантаження (Global restart)?… Правильні дії у відповідь на це питання  особливо актуальні у сфері національної безпеки і оборони…”

 “В Україні потрібно скорочувати не Збройні Сили, а тих хто їх скорочує, тому що не може забезпечити фінансування”

Цитати з сайту Business Intelligenece+KMS,

сторінка Army Business Intelligence +,

15.12.2011 р.

 

 

СИСТЕМА+

Записи з подібними тегами