Категорії
Business Analytics Business Intelligence KMS NIT R&D Social Media

Завдяки SmartBI розумні люди стали ще розумнішими

SMART DATA DISCOVERY SmartBI
Panorama Smart Data Discovery – SmartBI

 

 

 

Думаючи про когось, ми одразу думаємо як про розумну людину. Подумайте про те, що робить її розумною. Тепер подумайте про іншу розумну людину, яку ви знаєте. Тепер, ви думаєте, що вони розумні з однакової причини? Отже, з цього випливає, що є різні погляди на поняття «розумний».

Деякі люди мають великі здібност у поясненні речей і передачі інформації – як ведучий новин або професор. Деякі люди мають художні здібності і можуть візуально відобразити світ, що відображається в їх власних думках. Деякі розумні люди досить швидко мислять – тому вони приходять до правильної відповіді набагато швидше, ніж інші. Таким чином,  люди з такими можливостями пам’яті володіють більшим обсягом інформації і це в наш час величезна перевага.

Психологи і вчені досі сперечаються про те, що робить людей розумними. Було б справедливо сказати, що якщо людина має поєднання деяких із зазначених вище якостей, то було б важко об’єктивно заперечувати, що вона, справді, розумна.

Так що ж можна сказати про програмне забезпечення BI? Якщо це програмне забезпечення має гарний для сприйняття інтерфейс та приваблює цим користувачів, але має обмежений зв’язок з джерелами даних та потоками інформації, важко стверджувати, що цей програмний додаток насправді «розумний».

Ось чому існує список елементів і основних характеристик, яким повинне відповідати програмне забезпечення задля отримання звання «розумне». Програмний додаток ВІ можна назвати «розумним» тільки у тому випадку, коли він відповідає всім потрібним критеріям.

SmartBI - Smart Data Discovery

Основні критерії :

  • Покращена візуалізація даних здійснюється через розширені налаштування, інтерактивні і динамічні панелі, які дозволяють користувачам досліджувати дані найбільш інтуїтивно зрозуміло і бізнес-орієнтовано за допомогою окремих графіків і комплексної інфографіки.
  • Рекомендоване відкриття даних – це так звані рекомендації, де дані можуть бути знайдені та оцінені, наскільки вони будуть ефективними.
  • Вільні джерела даних – завдяки цій властивості платформа Corporate BI для більшої повноти розуміння дає можливість поєднувати власні дані та дані із спеціальних джерел (MS Excel, неструктуровані або напівструктуровані дані).
  • Інструменти для співпраці – підтримують проникнення в «суть матеріалів»,  вбудовані до кожного рівня процесу прийняття рішень. Якщо ви аналізуєте дані, переглядаєте панель приладів, створюєте або обговорюєте інфографіки, ви завжди можете співпрацювати з колегами всередині системи.

Отже, після прочитання переліку основних критеріїв Business Intelligence – Ваші друзі та колеги відповідають званню «розумний»? Чи є вони достатньо відкритими для розуміння? Чи настільки вони проникливі, щоб запропонувати високоінтелектуальну пораду? І якщо вони відповідають вимогам, це робить їх насправді розумними? Наша відповідь така: ми ніколи не можемо знати це напевне. Але принаймні ми можемо оцінити різноманітність програмних рішеннь SmartBI , щоб переконатися, що вони дійсно «розумні».

         Джерело:  panorama.com

Додаткові джерела:

Microsoft та Panorama – краще разом для Business Intelligence.

Як BI додаток на смартфон може врятувати ваш вихідний.

Business Intelligence + KMS (Knowledge Management System) – короткі відомості.

 

За редакцією студенток: 

автор – Штуль Вікторія (323 група),

співавтори – Будакова Наталія(323 група) та Передрій Ірина (321 група)

Записи з подібними тегами