Категорії
Big Data Business Analytics Business Intelligence KMS System

Програмна платформа для Business Intelligence компанії Tableau

tableau-logo

Tableau – інноваційна система Business Intelligence корпоративного рівня. Система Business Intelligence Tableau була створена в 2003 році в стінах Стенфордського університету. В основі рішення лежить технологія VizQL(Visual Query Language), яка повністю змінює роботу з даними і дозволяє в декілька кліків миші створювати складні візуалізації.

Проривом Tableau є технологія Data Engine. Це високопродуктивний інструмент що дозволяє здійснювати аналіз мільйонів рядків в лічені секунди без програмування користувальницьких сценаріїв. На відміну від документів Excel, графіки створені засобами Tableau, є  інтерактивними.

З допомогою простих операцій Tableau дозволяє відобразити і проаналізувати будь-які дані: від Excel до Oracle. Ви зможете розглянути багатовимірні, складні масиви даних на плоскій картинці, яка інтуїтивно зрозуміла і зручна для аналізу, побачите динаміку зміни даних. Ви помістите безліч звітів на одній сторінці і ефектно презентуєте свої результати.

ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ TABLEAU DESKTOP

  • Швидкість. Швидкість впровадження, швидкість навчання, швидкість отримання звіту, швидкість відповіді на запит до даних, у результаті швидкість отримання результату. Хвилини і секунди замість тижнів і місяців.
  • Простота.Тепер ви не думаєте про інструмент, ви думаєте про свої дані, про завдання яка перед Вами стоїть. Ви просто дієте.
  • Самообслуговування. Вам не потрібно тепер залежати від ІТ-підтримки, не потрібно розробляти технічні завдання, не потрібно копіпаст в Excel. Зручний інтерфейс дозволяє самостійно виконати будь яке завдання.
  • Візуалізація. У Вашому арсеналі кращі практики візуалізації інформації. Автоматичне деокодування, умілі підказки – як краще дивитися на дані, спеціально розроблені колірні схеми, що дозволяють краще відобразити інформацію. Якщо у Вас немає часу на вивчення науки візуалізації, використовуйте Tableau, вони вже це зробили.
  • Технічні можливості. Технологія, розроблена Tableau Software, дозволяє підключатися до широкого спектру різних джерел даних. Здатність підключатися в режимі «живе підключення» дає суттєві переваги: немає дублювання даних у власному форматі; немає високих вимог до обладнання; високу продуктивність на Big Data. Забезпечується також збереження даних у власному форматі .tde завдяки якому значно поліпшується продуктивність для повільних джерел даних.

 

Сімейство продуктів Tableau

1

Tableau Server – програмне рішення, яке надає можливість помістити аналітику на web-браузері і зробити її доступною будь-якому користувачеві. Рішення розгортається за хвилини, просто підтримується і робить спільну аналітичну роботу швидкої і легкої. Користувачі зможуть зробити тисячі звітів без участі IT-фахівців в межах існуючої IT-архітектури, в тому числі взаємодіяти з даними: фільтрувати і сортувати дані, налаштовувати подання.

2

Tableau Public дозволяє поміщати інтерактивні графіки на свої сайти і блоги абсолютно безкоштовно. Tableau Public являє собою безкоштовний сервіс, який дозволяє створювати і спільно використовувати візуалізацію даних в Інтернеті, дозволяє красиво і ефективно відобразити  дані, без застосування програмування.

3

Tableau Reader – безкоштовний продукт, дозволяє переглядати в інтерактивному режимі робочі документи, створені в Tableau Desktop. Desktop користувачі створюють візуалізації та запаковують в workbooks. Їх колеги з встановленим Tableau Reader можуть відкривати ці документи, переглядати дані, використовувати фільтри і робити сортування.

4

Tableau Desktop – персональне програмне забезпечення, яке дозволяє кожному аналізувати будь-які типи  даних і створювати блискучу звітність за хвилини.

Tableau витратило роки досліджень, щоб побудувати систему, яка підтримує природну здатність людей мислити візуально. При цьому Ви не ризикуєте застрягнути в програмуванні та створенні трудомістких моделей, а просто займаєтеся побудовою красивого і різноманітного представлення даних. Це настільки просто, що цьому може навчитися будь-який користувач Excel. Ви зможете досягти великих результатів для свого бізнесу з меншими зусиллями і в рази швидше всіх існуючих рішень.

 

Сайт Tableau

Огляд можливостей Tableau

Огляд роботи з програмою

Автори статті:

Іщенко Віталій Миколайович м.Житомир ЖВІДУТ гр.311

Лягера Сергій Романович м.Житомир ЖВІДУТ гр.311

Наша група на сайті vk.com

 

 

Записи з подібними тегами