Категорії
Business Analytics NIT R&D System

Політика Google щодо служби сайтів Google та деякі зауваження

Особливості програмної політики Google щодо сайтів Google

Однією з підсистем Google є служба “Сайти Google”, яка спрощує спілкування, зв’язок і співпрацю з іншими користувачами. За допомогою цієї служби Google пропонує користувачам середовище, у якому вони змогли б вільно висловлювати свої думки та спілкуватися з іншими.

З метою надання такого середовища та забезпечення високоякісного обслуговування своїх користувачів, Google намагається не допустити зловживання, що знайшло своє відображення у “Програмній політиці Google щодо служби сайтів Google”.

У “Програмній політиці Google щодо служби сайтів Google” запроваджено деякі обмеження щодо типу вмісту, який може бути розміщений на Сайтах Google. Пояснення цих обмежень відображено у стандартах Google для спільноти. Будь ласка, зважайте на ці вказівки. Періодично Google може уточнювати стандарти для спільноти, тому користувачам сайтів Google потрібно перевіряти їх зміст. Очевидно, що знання “Програмної політики Google щодо служби сайтів Google” дозволяє врахувати їх і при створенні інших сайтів з метою покращання  індексації сайтів та підвищення їх ефективності. Далі подано скорочені витяги з “Програмної політики Google щодо служби сайтів Google”.

Оголені частини тіла чи сексуально відверті матеріали

Якщо Ваш сайт містить матеріал відкритого сексуального характеру, Вам потрібно позначити його приміткою “Тільки для повнолітніх”. Цей вміст буде встановлено як проміжний для того, щоб користувачі мали можливість вибору щодо його перегляду. Якщо вміст сексуального характеру не буде позначено приміткою “Тільки для дорослих” і Google стане відомо про те, що Ваш сайт містить зображення чи відео з оголеними частинами тіла чи відкрито сексуальними сценами, то Google припинить розміщення такого вмісту.

Існує кілька типів відкрито сексуального матеріалу, що є недозволеним для розміщення на Сайтах Google. Не дозволено розміщувати комерційну порнографію та сайти, які перенаправляють трафік на платні порнографічні сайти. Користувачі також не мають права публікувати вміст, який пропагує педофілію, інцест і розбещеність.

Компанія Google жодним чином не допускає наявність дитячої порнографії. Якщо  Google стане відомо про розміщення дитячої порнографії на продукті компанії, такий вміст буде вилучено, і буде повідомлено про нього та його власників у відповідні правоохоронні органи.

Насильство

Користувачі не мають права публікувати прямі загрози застосування сили проти будь-якої особи чи групи осіб. Google також просить користувачів не публікувати вміст, який містить графічні елементи насильницького характеру.

Ненависницькі промови, спрямовані проти осіб, захищених законом

Користувачі не мають права публікувати матеріали, що пропагують ненависть по відношенню до груп людей стосовно їх раси, етнічного походження, релігії, фізичних вад, статі, віку, статусу ветерана чи сексуальної орієнтації/гендерної ідентифікації.

Наслідування

Google не дозволяє користувачам видавати себе за інших осіб у службах способом, який може призвести чи призводить до неправильних висновків або спантеличує інших.

Особиста та конфіденційна інформація

Google не дає права на неавторизовану публікацію такої приватної та конфіденційної інформації осіб, як номери кредитних карток, номери соціального страхування, а також номери водійських й інших посвідчень та іншої секретної особистої інформації.

Однією із засад політики Google є дотримання відповідності з чітко сформульованими зауваженнями щодо порушення авторських прав. Докладніші відомості про встановлені принципи захисту авторських прав можна знайти на цій сторінці: http://www.google.com/intl/uk/sites_dmca.html

Незаконне використання служби

Товари та послуги Google не можна використовувати з незаконною метою чи для пропаганди небезпечної або незаконної діяльності. Дію облікового запису користувача може бути припинено, а про Вашу діяльність може бути повідомлено у відповідні правоохоронні органи.

Спам, шкідливе програмне забезпечення та фішинг

Google не дозволяє передачу шкідливого програмного забезпечення, вірусів або будь-яких інших елементів, що можуть перешкоджати роботі цієї служби та завдати шкоди користувачам. Google також припиняє надання доступу користувачам до Сайтів Google чи припиняє дію Вашого облікового запису Google у разі, якщо Ви використовуєте цю службу з метою розповсюдження спаму, наприклад, шляхом розсилки небажаних або масових прохань.

Якщо Ви вважаєте, що хтось порушує ці стандарти спільноти, будь ласка, натисніть посилання “повідомити про зловживання” на Сайтах Google. Після того, як Ви натиснули “повідомити про зловживання”, Google розгляне Ваш звіт і застосує відповідні заходи. Не всі повідомлення призводять до видалення користувача. У Google розуміють, що іноді люди ненавмисно можуть завдати шкоди, тому спеціалісти ретельно вивчають такі випадки. Якщо, на Вашу думку, Ваш обліковий запис або вміст Google вилучили помилково, будь ласка, надішліть звіт із запереченням на сторінку за адресою: http://www.google.com/support/sites/bin/request.py?contact_type=disabled&hl=uk

Повна інформація про “Програмну політику Google щодо служби сайтів Google” розміщена на сторінці: http://www.google.com/sites/help/intl/uk/program_policy.html.

Критичне зауваження на адресу  Google. 

Критичне зауваження на адресу Google стосується того, що на картах, які використовують Google Chrome з російськомовними налаштуваннями,  з`явилася неправомірна лінія, яка показує розмежування між Автономною республікою Крим України (Кримський півострів) та материковою частиною України. Google відомо, що ми зі щирою повагою відносимося до компанії і її керівництва.

Просимо не підтримувати російсько-фашистську агресію путінської Росії і не розпалювати у громадян РФ і громадян, які схильні до насильства у Криму схильність до грубого порушення міжнародного права, до війн з сусідніми державами. Адже це закінчиться трагедією для всього світу і грубо суперечить інтересам компанії Google і її офіційній політиці.

Фрагмент карти Google для російськомовних користувачів Google
Фрагмент карти Google для російськомовних користувачів Google

Незаконність і недоцільність проведення розмежувальних ліній між Україною і Крімом вітікає з наступного.

У 2014 році керівництво Російської Федерації за допомогою диверсійно-розвідувальних підрозділів Головного розвідувального управління Збройних сил Російської Федерації (у тому числі військовослужбовців запасу) та інших подібних підрозділів, у тому числі дислокованих по міждержавному договору підрозділів Чорноморського Флоту РФ  у Криму здійснило анексію та окупацію Автономної Республіки Крим України. Був використаний гітлерівський сценарій захоплення територій на початку 2-ї Світової війни, проте, на відміну від того часу, у РФ ніхто не відбирав раніше її території та не принижував.

Цей акт, та інші акти агресії Російської Федерації на південному сході України привели до великих людських втрат й економічних збитків. Окупований Кримський півострів перетворюється з центру туризму на базу міжнародного тероризму і криміналу, а російська присутність там приведе до збільшення військових конфліктів на Близькому і Середньому Сході. Російська агресія грубо порушує всю систему міжнародних договорів останніх 70-ти років, грубо суперечить інтересам Європи, США і Російської Федерації у теперішній час і ще більше суперечить їх перспективним інтересам. До втручання путінських диверсантів в Україні не було з часів 2-ї світової війни збройних конфліктів, у тому числі під час розпаду СРСР. Проте у РФ, для прикладу, лише так звані “конттерористичні операції”  у Чечні та на всьому Північному Кавказі у 1994-2009 роках привели за багатьма оцінками до загибелі більше 200 000 громадян РФ та пропало без вісті більше 300000 громадян РФ.

Щодо України також Російська Федерація грубо порушила Будапештський Меморандум 1994 року, згідно якого Російська Федерація, США та Великобританія гарантували територіальну цілісність, неприпустимість економічної і воєнної агресії проти України в обмін відмову України від володіння ядерною зброєю. У 1994 році Україна мала третій у світі за потужністю ракетно-ядерний потенціал, а його основні компоненти вироблялися в Україні.

Агресія Путіна також несе пряму реальну загрозу перспективним інтересам компанії Google. Розробник соціальної мережі ВКонтакте Павло Дуров вимушений був виїхати з РФ, тому що дійшов до висновку, що в РФ неможливо вести інтернет-бізнес без тотального контролю російських силових структур.  Загроза полягає у тому, для прикладу, що у найближчі десятиліття, у разі продовження політики Путіна, Російська Федерація може втратити Сибір і Далекий Схід з їх ресурсами, які перейдуть під контроль Китаю.  У Російській Федерації бушують міжетнічні конфлікти, розпадається високотехнологічне виробництво, а фінансування всіх сфер засноване на експорті газу і нафти. Територія РФ: у 45 разів більше Японії, проте ВВП у 2,2 рази менше Японії; у 57 разів більше території Італії, проте ВВП такий самий як в Італії; у 1,7 рази більше КНР, проте ВВП у 4 рази менше КНР (2013 рік). Все, що має РФ – це результати досягнень народів всіх бувших радянських республік, які залишили їй величезний спадок і які розділилися на окремі держави з ініціативи Російської Федерації. Навіщо РФ ще територія?!

Дії Путіна по суті аналогічні діям Гітлера напередодні 2-ї Світової війни. Необхідно зазначити, що Гітлер для втечі придумав нову територію “Нову Швабію” в незаселеній Антарктиді, де живуть одні пінгвіни, а Жириновський (Ейдельштейн) та Путін придумали “Новороссию” в Україні, де проживають десятки мільйонів людей, які не сприймають їх.   В Криму керівництво РФ та незаконне криміналізоване керівництво Криму розглядає питання про нову депортацію громадян України кримських татар і відправляє банди терористів на територію України. Ці люди не вміють організувати туристичний бізнес, проте намагаються розпалювати ворожнечу в Україні.

Система+

Записи з подібними тегами