Категорії
Big Data Business Analytics Business Intelligence KMS NIT R&D Social Media Web Analytics

Про порушення функціювання блогу “Система+” та інших у домені dss-bi.com.ua

Перед Великоднем, 19.04.2014 р.,  ввечері, перестали функціювати майже всі блоги (сайти) у домені DSS-BI.com.ua:

СИСТЕМА +, Про автоматизовані системи і автоматизацію;

Нотатки про Business Intelligence +;

Sitelab 1: SYSTEM +, SMART HOUSE & SMART CITY;

Sitelab 3: СИСТЕМА +, SCADA;

Sitelab 7: СИСТЕМА +, INTERNET;

Sitelab 8: РУСЬ МИР, Русские заметки про Мир;

інші, окрім ядра екосистеми: Business Intelligence+KMS (dss-bi.com.ua).

Сайт Business Intelligence+KMS (DSS-BI.com.ua) працює у повністю автоматичному автономному режимі та у разі пошкодження не ремонтується, а після виявлення пошкодження повністю перезаписується у високоавтоматизованому режимі за 90 секунд на будь-якому хостингу.

На Великдень функціювання всіх сайтів було відновлене із втратою публікацій останнього дня та з втратою окремих функцій блогу “Система+”, які будуть відновлені адміністрацією при наявності часу. Ведення даної екосистеми сайтів не є основним заняттям адміністрації.

Не виключено, що подібні пошкодження можуть повторитися у майбутньому унаслідок дій зловмисників, адже екосистема не використовує платних форм захисту, тощо.

Спроби порушення функціювання екосистеми сайтів у домені dss-bi.com.ua аналізуються у навчальному процесі – як варіанти завдань на реальному матеріалі і можуть бути передані зацікавленим організаціям для консолідованого аналізу. Є факти встановлення явних зловмисників з точністю до номера на дверях приміщення, у якому вони знаходяться. На жаль, є формалізовані докази того, що джерелами деяких dos-атак є деякі ІТ-компанії на території України, які є власністю компаній РФ, ін. Всі спеціалісти розуміють, що інформація про ddos-атаки накопичується і зберігається у віддалених захищених сховищах, а відповідь на них може бути дана через невизначений час – по мірі аналізу накопичених первинних даних, підготовки ІТ-спеціалістів та їх бажання витрачати час на відповідні дії. Не варто здійснювати ddos-атаки на українські інформаційні ресурси, краще займатися більш корисною конструктивною діяльністю. Складно робити тільки добрі справи, а погані – значно простіше, для них потрібні тільки відсутність моралі і злість.

Нижче показаний фрагмент карти відвідувачів блогу “Система+” за останні 2 місяці, який відображено в одній з аналітичних підсистем сайту:

 

Фрагмент карти відвідувачів блогу Система+ у 2014 році
Фрагмент карти відвідувачів блогу Система+ у 2014 році

Первинна інформація реєструється як у блозі “Система+” так і на сервері хостингу, а може аналізуватися засобами блогу, хостингу, постачальниками систем WEB-аналітики, а також за допомогою засобів DSS/BI 2.0 і DSS/BI 3.0. Нижче поданий фрагменти доповнюючих графіків одного із аналітичних засобів, які використовуються у “Системі+” для аналізу і навчання.

Фрагмент інтерфейсу одного із засобів, які використовуються у "Системі+"

Фрагмент Карти відвідування сайту "Система+" за одним з показників за один із місяців

Пропонуємо дотримуватися правил мережевого етикету! Адже у кінці першого десятиліття 21-го століття світ ще раз кардинально змінився – вся інформація у всесвітній комп’ютерній мережі реєструється і зберігається.

 

Логотип компанії UAHOSTING, яка надає недорогі та якісні хостинг-послуги

Відгук DSS-BI.com.ua про послуги постачальника сервісів хостингу, компанію  UAHOSTING .

Компанія UAHOSTING пропонує дешевий хостинг в Україні та в Європі – в Німеччині, реєстрацію доменів та ряд додаткових послуг. Недорогий хостинг з php від UAhosting – кращий вибір платного хостингу, зі всіма перевагами над послугою безкоштовного хостингу.

 

Записи з подібними тегами