Категорії
KMS NIT R&D System

Міністерство освіти і науки України та Майкрософт підписали Меморандум про співпрацю

МОН України та Майкрософт підписали Меморандум про співпрацю
МОН України та Майкрософт підписали Меморандум про співпрацю

У рамках підписання Меморандуму 21 листопада відбулася двостороння зустріч, під час якої розглянуто питання подальшої співпраці Міністерства та Майкрософт Корпорейшн в галузі освіти.

Труді Норріс-Грей, директор по роботі з державними установами Майкрософт Корпорейшн зазначила: «Спілкуючись з представниками влади я упевнилася, що підготовка освіченого й інтелектуально розвиненого покоління є одним із основних пріоритетних завдань кожної держави та сприяє конкурентоспроможності її економіки. Тому Майкрософт бере активну участь у розвитку освітніх програм».

За словами директора по роботі з закладами освіти Майкрософт Корпорейшн Катті Туурали, партнерство сторін спирається на кілька основних компонентів: підготовку вчителів та керівників навчальних закладів, дослідження найкращих інновацій, формування професійних спілок для забезпечення кожного учня глобальною мережою професійного розвитку. «Від того, які навички набуде вчитель залежить і майбутнє його учня», – підкреслила Катті Туурала.

Надія Васильєва, директор по роботі з державними установами і закладами освіти і науки Майкрософт Україна зазначила, що підписання Меморандуму про співпрацю між Міністерством та Майкрософт є продовженням 10-річної тісної співпраці. За її словами, у мережі «Партнерство в навчанні» завантажено 3836 готових методичних розробок українських учителів, наприклад у світі їх усього – 17 797. Україна постійно входить в ТОП-10 із завантаження матеріалів.

Підписавши Меморандум, заступник Міністра освіти і науки Борис Жебровський наголосив: «У нас однакові завдання, адже удосконалення інформаційно-комунікативних технологій дуже важливе в стратегії розвитку освіти».

Детальніше див. на сайті МОН Україніи.

Записи з подібними тегами