Категорії
Big Data Business Analytics Business Intelligence NIT R&D System

Компанія Tableau – лідер MQ for Business Intelligence and Analytics Platforms

Компанія Tableau – лідер MQ for Business Intelligence and Analytics Platforms

22

Щороку Gartner випускає доповіді з аналізом постачальників Business Intelligence and Analitics Platforms. Це  дослідження має особливе значення, бо визначає інновації, які управляють ринком засобів для аналізу даних. В рамках цієї доповіді, Gartner також випускає Magic Quadrant, який показує відносні ринкові позиції конкурентів у сфері Business Intelligence and Analitics Platforms.

У цілому, тенденції та інновації, що визначенні компанією Gartner у цьому році вже відомі читачам по минулому. Клієнти Business Intelligence продовжували нагороджувати BI платформи, які легкі у використанні та доступно і легко інтегрується з існуючими системами. Компанія Tableau агресивно розвивала та реалізувала інновації у всіх цих областях і тому компанія Gartner підтвердила лідерство Tableau в 2014 році.

На додаток до Magic Quadrant, Gartner випустила опитування клієнтів, що забезпечує подальше розуміння досвіду людей, які насправді придбали програмне забезпечення BI від різних постачальників. Tableau отримала один з найвищих показників у загальному рейтингу продуктів з кількості використання серед 30-ти платформ BI.

До 2015 року, зсув хвилі вимог платформи BI буде рухатись від орієнтованої на звітність до орієнтованої на аналіз (reporting-centric to analysis-centric), і  означатиме, що більшість BI постачальників розширять та покращать можливості data discovery, що забезпечить прем’єрні конкуретні можливості для їх BI платформ.

Про Tableau

Tableau Software допомагає користувачам побачити і зрозуміти дані. Використовується більш ніж у 17 000 організацій по всьому світу, перевагами програмного забезпечення для таблиць Tableau є швидка аналітика та “rapid-fire” Business Intelligence. При цьому забезпечується створення візуалізацій та індикаторних панелей (dashboards) протягом декількох хвилин, а потім їх змінення за секунди. У результаті користувач отримує відповіді з даних швидко, без необхідності програмування.

Gartner не підтримує будь-яких постачальників, продукцій або послуг які представлені в його дослідних публікаціях, і не радить користувачам технологій вибирати тільки тих постачальників, в яких найвищий рейтинг. Публікації Gartner Research складаються з думок дослідницької організації Gartner і не повинні розглядатися як категоричні твердження. Gartner відмовляється від усіх гарантій, явних або неявних, щодо даного дослідження, включаючи будь-які гарантії товарності або придатності для певної мети.

 

 

 

Записи з подібними тегами